Reference

Ing. Petr Skok

Obchodní ředitel – BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

"Velmi zajímavé, inspirativní školení, které je vhodné pro zkušené manažery. Netradiční, uvolněnou formou jsou sdělovány nejnovější metody motivace a řízení lidí, ale díky počátečnímu širokému záběru lze velmi vhodně zacílit na nejaktuálnější potřeby různých pracovních profilů, typů firem i jejich odlišné situaci, ve které postrádají vhodný typ rozvojového programu. Rozhodně bychom na něj rádi navázali další fází s užším zaměřením a naše nejdůležitější výzvy."


Mgr. Ivana Ferová

ředitelka strukturovaného obchodu – UNIQA pojišťovna, a. s.

„Ivanu Žákovou mohu jedině doporučit - je to skvělá školitelka, velice precizní v přípravě i realizaci, s vysokou mírou empatie a schopnosti flexibilně se přizpůsobit reakcím posluchačů.“


Eva Sojáková

HR manažer

Iva je vynikající lektorka a témata, která se týkají komunikace, pozitivního přístupu, sebeprosazování, vyjednávání apod., předává nesmírně přesvědčivým způsobem. Dokáže se skvěle naladit na účastníky a její semináře jsou vždy stejnou měrou zábavné, poučné i inspirativní. Upřímně doporučuji.


Rostislav Stráník

ředitel divize – PBS Velká Bíteš a.s.

"Oceňuji především, že trénink s Ivanou byl velice prakticky zaměřen. Společně jsme hledali řešení problému našeho týmu, který se nám podařilo vyřešit a nastavit si nová pravidla našeho budoucího fungování. Na tréninku panovala příjemná a tvůrčí atmosféra, Ivana nás uměla v pravý okamžik motivovat a povzbudit."


Ing. Jan Walter

obchodní ředitel – FINPOS s.r.o

 „Je velmi povzbuzující dívat se na notoricky známé věci jinou optikou. Zvlášť, když je člověk v oboru poměrně dlouhou dobu a má pocit, že už ho jen tak něco nepřekvapí. A to se mi dělo při každém školícím dnu, který  vedla
I. Žáková. Její osobitý styl a zábavná forma tréninků, při kterých používá různá netradiční cvičení, patří mezi zážitky, na které se nezapomíná a dá se z nich dlouhodobě čerpat. Opět se dostavila velká chuť dělat věci jinak - lépe! Díky moc!"


Ing. Jan Fiala

manager IT FAURECIA

„Trénink s Ivanou mi otevřel oči a posunul mé managerské schopnosti do vyšši úrovně. S obrovskou mírou empatie se dokázala vcítit do mé role a naučila mě efektivně řešit každodenní pracovní problémy. A navíc, spolupráce s ní je opravdovým zážitkem.”


Tomáš Buráň

Ředitel elektroinstalací  – Falco computer, s.r.o.

Trénink paní Ivany Žákové?… to je nejlepší investice, kterou naše firma mohla udělat. Schopnosti a um paní Ivany jsou neuvěřitelné – věcný přístup a dokonalá profesionalita je jen setina vlastností, které paní Žáková má. Za dva dny dokázala u mého týmu lidí nastavit dokonalou spolupráci a nabudit je energií, kterou neztrácejí ani
po několika týdnech po tréninku. Produktivita a ziskovost zakázek jde nahoru.


Petr Zapletal

Obchodní ředitel – Salve Finance, a. s.

Ivana je praktik, který jde přímo k věci. Trénink je vždy vedený věcně a cíleně. Vždy po školení se účastníci rozcházejí s jasným výsledkem a případně zadáním.


Ing. Jan Kubát

technicky ředitel, Kronospan CR spol. s r. o., Jihlava

Díky tréninku s Ivanou jsem si uvědomil, co mohu i navzdory dlouholeté  manažerské práci udělat jinak. Ukázala nám, jak vzbudit nadšení u spolupracovníků prostřednictvím hodnot a inspirovala nás praktickými tipy a nápady při vedení lidí, které každý z nás může zavést do svojí každodenní praxe.


Jan Žitník

statutární ředitel MBG BONUSIA, a.s

S Ivanou Žákovou jsme uskutečnili workshop na téma nábor a výběr vhodných spolupracovníků pro naši novou obchodní divizi BONUSIA. Za sebe i za naše manažery, kteří se workshopu zúčastnili, mohu prohlásit, že s obsahovou kvalitou i formou workshopu jsme byli velmi spokojeni. Vzdělávací a poradenskou firmu AZ akademie upřímně doporučuji.


Ing. Jiří Němec

Jednatel společnosti – FINtrend,  s.r.o.

Školení Ivany Žákové na téma "Jak dosáhnout úspěchu a být sám sebou" předčilo naše očekávání. Příjemná atmosféra, pozitivní přístup a bohaté zkušenosti s praxí vystihují práci této lektorky, děkujeme!


Pavel Outrata

jednatel – 1.CF Consulting s.r.o.

„Tak tato trenérka mě naprosto uchvátila. Její vědomosti a zkušenosti z praxe jsou neskutečné. Trénink mě velice probral a obohatil o nové myšlenky a způsoby, jak být úspěšný.“


Ing. Vladimír Řeháček

ředitel – Max Finance s.r.o.

„Trénink byl zajímavý, živý, pestrý, komunikativní, vhodnou formou směrován k cíli.“


Lukáš Bajger

ředitel – LML Finance, s.r.o. 

Celý dvoudenní kurz byl naprosto jedinečný, záživný a pro mne velmi přínosný. Ivana je skvělá lektorka , která opravdu ví o čem mluví. Ví jak s lidmi pracovat.


Katarina  Martinek

HR manager, Faurecia, Clean Mobility

Ivana je úžasná, charismatická trenérka, která svým profesionálním a zároveň příjemným vystupováním umí zaujmout všechny typy účastníků seminářů a workshopů  (i ty nejvíc skeptické)

Hezky provazuje různá témata  a doplňuje je o zajímavé příklady z praxe. Zároveň dokáže propojit podřízené
s nadřízenými, předat nenásilnou formou zpětnou vazbu a dopomoci k vyřešení konfliktů na pracovišti. Po jejích školeních se člověk reálně zamyslí nad svým fungováním a jednodušeji aplikuje teorii do praxe. Školení od paní Ivany bych doporučila pro všechny zaměstnance od dělnických pozic až po TOP management.

 


Více referencí