Úvodní strana » Profil společnosti

AZ akademie - profil společnosti

Jsme společností trenérů s dvacetiletými zkušenostmi v obchodě a managementu nadnárodních firem, která se specializuje především na rozvoj manažerů a obchodníků. Našim prioritním cílem je inspirace k trvalému  zvyšování výkonu klientů, prostřednictvím jejich osobního růstu. Zároveň je našim cílem plnění dlouhodobých výsledků společnosti následně i po ukončení spolupráce s klientem.

Zaměřujeme se na praktický trénink manažerských a obchodních dovedností, které jsou proloženy případovými studiemi, prvky brainstormingu, technikami neurolingvistického programování (NLP), aktuálními poznatky neurovědy a dalšími účinnými metodami. Zlepšování  našich  tréninkových metod pro klienty i rozvoj našich trenérů vnímáme jako nutný a nikdy nekončící proces. Díky tomu přinášíme našim klientům nejnovější poznatky, které využívají  úspěšní  manažeři a obchodníci v zahraničí.

S námi máte vysokou šanci uspět

Víme, že každý z nás jsme jedinečnou a výjimečnou osobností, jen ti úspěšnější mají více síly a energie tuto jedinečnost v sobě odhalit a následovat. Převzít odpovědnost za všechny aspekty našeho života, za své vlastní reakce, chování a výsledky, je jedním z nejdůležitějších životních rozhodnutí, vyžaduje to maximální sebepoznání a tím získání vyšší sebedůvěry.

Úspěch je otázkou volby, rozhodnutí a následné akce.

Výsledky z našich tréninků se dostavují rychle. Denním užíváním získaných dovedností se již po prvním tréninku zlepší výsledky i váš osobní život. Na každém kurzu natrénujeme i to, jak využít získané vědomosti a dovednosti v praxi. S klienty nastavíme akční plán na následující období a vyhodnotíme přínos.

Nastavte společně s námi svoji mysl a tělo na úspěch od A do Z.

                 za tým AZ akademie,  Ivana Žáková, majitelka společnosti.

Otevřené kurzy

Momentálně nenabízíme otevřené kurzy. V případě zájmu nás kontaktujte.